Automatyczny barman na Wasze wesele

Automat do drinków BARMIX na Waszym weselu

Cena już od 1100złAutomatyczny drink-bar BARMIX, to nic innego jak prawdziwy barman na Waszej imprezie. Potrafi przygotować drinki w dwanaście sekund! Dokładnie tak! Tylko tyle mu potrzeba, aby przygotować pyszny Blue Ocean czy też Vodka Sunrise, Margaritęa nawet Kamikadze w shotach! Każdy koktajl daje niepowtarzalne doznanie smakowe, przez co Wasi goście weselni chętnie wrócą do automatycznego barmana po kolejnego drinka. To świetna atrakcja na wesele, która jest całkowitą nowością na rynku! 

 


Jak przyrządzić sobie drinka? Nic prostszego, wystarczy do szklanki dodać kilka kostek lodu, podstawić ją barmanowi, a z menu na tablecie wybrać interesującego nas drinka, wpisać jego numer na klawiaturze zatwierdzić "enterem". Po kilkunastu sekundach nasz drink jest gotowy! Teraz pozostało tylko przyozdobić go limonką cytrynką czy też pomarańczą, do tego ekologiczna słomka i obowiązkowa parasolka. Całkowita samoobsługa, goście wybierają to na co mają ochotę i sami mogą poczuć się jak prawdziwi barmani.
Automatyczny barman  niesie ze sobą wiele zalet, między innymi nie męczy się przez co nie mamy ograniczeń czasowych, a pyszne koktajle mogą być serwowane przez całe wesele. Do wyboru mamy aż osiem menu, w każdym do 12 pysznych drinków. W każdym menu mamy różne składniki od likierów kokosowych po rum, gin a nawet whisky. Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. W gamie mamy również co nieco dla miłośników bezprocentowych drinków, bo niemal każdym menu znajdują się także te bezalkoholowe. 

W każdym pakiecie gwarantujemy dojazd, uruchomienie automatycznego barmana przed uroczystością oraz jego posprzątanie po imprezie. Dysponujemy własnym szkłem, więc jedyne czego nam potrzeba to dostępu do prądu. Pytajcie o szczegółową ofertę, kartę z aktualnymi drinkami do wyboru, a także o dodatkowe zniżki i rabaty!
Zarezerwuj swój termin już dziś!