W naszej ofercie zajdziecie szeroki wachlarz papeterii ślubnej, począwszy od zaproszeń ślubnych, kart menu, zdrapek z zapytaniem o świadkowanie po winietki. 


Papeterię można znaleźć w zakładce sklep, a większość zaproszeń wykonywanych jest na gładkim papierze o wysokiej gramaturze 480g, co sprawia że są one niezwykle sztywne. Oprócz gotowych projektów możemy Państwu zaoferować indywidualny, podobnie do każdego zestawu możemy wprowadzać zmiany, najlepiej skontaktować się z nami i ustalić wszelakie szczegóły.

Czas realizacji zamówień jest zależny od aktualnej sytuacji, dlatego polecamy przed złożeniem zamówienia dopytać, natomiast najczęściej realizujemy zamówienia w czasie 7-20 dni roboczych od momentu akceptacji projektu.

 

SKLEP


Istnieje możliwość wprowadzania zmian w ogólnym zestawieniu, gdzie możemy dołożyć ozdobny sznurek, opaskę, spinacz, ręcznie rwaną wstążkę czy też obwolutę wokół zaproszenia. Wszelakie zmiany w wyglądzie oraz ewentualne dodatkowe koszty ustalane są na etapie projektowania. Jeżeli macie jakąś swoją wizję zaproszenia bardzo chętnie jej sprostamy! 
Zawsze możemy dodać niepowtarzalności Waszym zaproszeniom, chociażby dodając inicjały, datę, bądź grafikę na klapie koperty. Taki mały szczegół, który sprawia, że zaproszenia są jeszcze bardziej ekskluzywne. 

Zaproszenia najczęściej składają się z dwóch kart, karta zaproszenia oraz RSVP, czyli potwierdzenia przybycia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dorobić inną kartę na przykład z informacją o noclegu bądź mapką dojazdu.